“Jauki Grožio namų aplinka, profesionali meistrė.”
Grazina
“Labai patenkinta procedūra, kaip skausminga bebūtų. Greitai ir netgi nuotaikingai praleistas laikas.”
Karolina
“Marina atliko absoliučiai tobulai prancūzišką pedikiūrą, jau seniai kada buvau pas meistrę, kuri taip preciziškai jį atliktų. Ačiū, būtinai grįšiu dar ne kartą!”
Indrė
“Rasa labai faina meistrė, daro greitai ir gražiai :)”
Stanislava
“Pedikiūrą su lakavimu pas Vaivą esu dariusi ne kartą ir visada labai kokybiškas darbas, maloni aplinka. Rekomenduoju!”
Jurgita
“Manikiūras buvo nepriekaištingas!!”
Greta
“Lankausi pas Rasą, rekomenduoju!”
Renata
“Marinos pedikiūras nuostabiai atliktas, ačiū💯🥰”
Justina
“Puikiai suformuoti ir nudažyti antakiai!”
Justina
“Rasa labai maloni ir kruopšti meistrė- rekomenduoju”
Anonimas