Atsiliepimai

★★★★★

“Jauki Grožio namų aplinka, profesionali meistrė.”

Grazina

★★★★★

“Labai patenkinta procedūra, kaip skausminga bebūtų. Greitai ir netgi nuotaikingai praleistas laikas.”

Karolina

★★★★★

“Marina atliko absoliučiai tobulai prancūzišką pedikiūrą, jau seniai kada buvau pas meistrę, kuri taip preciziškai jį atliktų. Ačiū, būtinai grįšiu dar ne kartą!”

Indrė

★★★★★

“Rasa labai faina meistrė, daro greitai ir gražiai :)”

Stanislava

★★★★★

“Pedikiūrą su lakavimu pas Vaivą esu dariusi ne kartą ir visada labai kokybiškas darbas, maloni aplinka. Rekomenduoju!”

Jurgita

★★★★★

“Manikiūras buvo nepriekaištingas!!”

Greta

★★★★★

“Lankausi pas Rasą, rekomenduoju!”

Renata

★★★★★

“Marinos pedikiūras nuostabiai atliktas, ačiū💯🥰”

Justina

★★★★★

“Puikiai suformuoti ir nudažyti antakiai!”

Justina

★★★★★

“Rasa labai maloni ir kruopšti meistrė- rekomenduoju”

Anonimas